Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Family House izdava garsonjera vo Micurin

9 500 MKD /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 21 Pri 11:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Family House
Family House izdava cetiri soben stan vo N Lisice 250 ЕУР
Family House izdava prazen nov stan Bugarska Amb 350 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KOZLE KARSI ALUMINA 200 ЕУР
F House izdava preubav 2soben stan vo Taftalidze 1 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
VO BLIZINA NA STARATA OPSTINA AERODROM A SEGA NOVOTVOREN,,KAM MARKET" I TANEC,SE IZDAVA KOMFORNA GARSONJERA,NA TRETI KAT SO LIFT,SO PARNO(SE PLAKA 8 MESECI}ZA VRABOTENI NA PODOLG VREMENSKI PERIOD,
Agencija ,,Family House"
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Family House
SE IZDAVA UBAV DVOSOBEN STAN VO AERODROM 14 000 МКД
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO HROM 10 000 МКД
SE IZDAVA LUX SPRAT OD KUKA VO VLAE 450 ЕУР
Garsonjera vo Kisela Voda 23 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione