Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam 3 soben namesten stan vo Aerodrom

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Silvana 09 Gush 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam 3 soben namesten stan vo n.Aerodrom. Stanot e na 1 kat i se naoga pozadi TC.Biser na mirna lokacija. Cena 250 EUR.


Tel. 078 257 880
Silvana
Silvana
Leaflet
Në fillim