Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam garsonjera vo Aerodrom

8 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Svetlana 21 Maj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam garsonjera do Skopjanka, vo zgradata na Endomak, cena 8 000 denari.
Svetlana
075 851 766
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione