Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN SPRAT OD KUKJA !!!

270 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Velimir 14 Maj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Izdavam kompletno namesten sprat od kukja vo nas lisice vo blizina na market ,avt stanica , skolo , gradinka opremen so wi fi klima i kabelska . Pogoden kako za familija taka i za studenti . Vo prilog sliki.
Velimir
078255475
Në fillim