Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam prazen stan vo Aerodrom

0 MKD

Jepet me qera nga: igor 17 Sht 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam renoviran prazen stan 84m2 na prizemje pogoden za kancelarii tri sobi kujna kupatilo +vc dva balkona i dvorce zaseben vlez vo stanot podrum 18m2 vo zavisnost od dogovorot stanot e vseliv vednas cena po dogovor vo zavisnost od namenata za koja ke se koristi stanot..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione