Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan bulevar ASNOM

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Лидија 28 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам гарсониера од 34 м-2,балкон 8м-2, во Ново Лисиќе на бул.АСНОМ,што туку реновирана со нов мебел,прозори,кујна
Лидија
072268031
Leaflet
Në fillim