Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan Bulevar Jane Sandanski

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vele 19 Qer 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam 2 soben stan, 63m2 na 1 kat od 4 vo ponova
zgrada, so centralno parno greenje, nenamesten-prazen
vseluvanje od 1.7.18, cena ne e fiksna, moze i prodazba.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione