Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

0 MKD

Jepet me qera nga: Mile Стојановски 21 Maj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ИТНО ИЗДАВАМ ТРОСОБЕН ПРАЗЕН СТАН 86 М2 ВО КУЛИТЕ КАЈ НЕОКОМ НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА УЛ. БОЈМИЈА .
-ДНЕВНА
-КУЈНА
-ДВЕ ЗАСЕБНИ СПАЛНИ СОБИ
-ВЦ И КУПАТИЛО
-ГОЛЕМА ТЕРАСА И ОСТАВА
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТИРАЈТЕМЕ НА ТЕЛ.075 620 788
Mile Стојановски
075 620 788
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione