Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan od 50m2 kaj Zeleznicka

Jepet me qera nga: .. 10 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава стан кај нова железничка, н. Мичурин. Комплетно наместен, клима, парно, интернет, кабловска 50м2
Leaflet
Në fillim