Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan sproti Amerikan kolege

230 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Tanja 27 Maj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan 50m2 na prizemje, kompletno namesten sproti Amerikan koledz. Sloboden od 15 juni. 230evra
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione