Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Aerodrom

210 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Горан 09 Gush 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам стан во Аеродром, спроти Американ колеџ, наместен со клима, нова градба, 6 кат, 2.5 соби, вселив од 01.09.2016 г.
Горан
075364485
Leaflet
Në fillim