Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Novo Lisice

0 MKD

Jepet me qera nga: Nikola 19 Qer 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam stan vo Novo lisice 70m2 so 2 spalni sobi kujna.klima parno juzna strana na 4 kat so lift do skoloto Lazo Angdlovski i gradinkata Buba Mara pogoden za semejstvo za podolg vremenski period teldfon 075 261 446 071 566 191
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione