Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM TROSOBEN STAN 67m2 VO AERODROM

Jepet me qera nga: Slavica Popovska 27 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam trosoben (prazen) stan so povrsina od 67 m2
vo n. Aerodrom sproti crkvata sv. Ilija
Slavica Popovska
071/261-829
Leaflet
Në fillim