Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lux namesten stan vo Aerodorm blisku do Centar

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ЗОРАН 29 Maj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува луксузно наместен стан на две нивоа во Аеродром со две спални две бањи една тераса со градско парно и сите потребни апарати и покуќнина.
A luxuriously furnished apartment is rented on two levels in Aerodrom with two bedrooms, two bathrooms with terrace and all necessary appliances and household appliances.
ЗОРАН
070 26 20 26
Leaflet
Në fillim