Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUXUZNO OPREMEN STAN VO Cevahir Sky City

550 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 02 Sht 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан во Аеродром во Комплекс Cevahir Sky City.
Станот располага со 4 соби со површина од 103 m2 на 3-ти спрат, со 3 спални, две купатила, целосно опремен, 3 тераси, гледа во правец на Водно, има гаража под зграда, сопствено греење и ладење, 24h топла вода, 4 лифта + 1 товарен
Цена:550 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
KANCELARII VO STROG CENTAR 150 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO REONSKI CENTAR AERODROM 200 EUR
EKSKLUZIVEN NOV VEDNAS VSELIV STAN KAJ NOVA ZELEZN 1 050 EUR
NOV NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO KARPOS MIDA 360 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione