Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Namesten stan za iznajmuvanje od 65m2 vo Micurin

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Anita 07 Gush 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Станот од 65 м2 се наоѓа во Мичурин, на ул. Петар Ацев 27/1-15 во близина на ОУ Блаже Конески, на 4-ти спрат во зграда од 5 спрата.
Зградата има централно парно греење и нема лифт.
Leaflet
Në fillim