Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN VO NOVO LISICE

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 11 Pri 14:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан во Ново Лисиче, на 2/5 спрат со лифт. Станот располага со станбена површина од 50м2,
- 1 спална соба
- дневен престој со нов мебел и трпезарија
- комплетно опремена кујна
- гаражен простор
Цена: 250 евра
078/726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
EKSTRA MODEREN STAN KAJ SIMPO 260 EUR
KOMPLETNO NOVO OPREMEN STAN KAJ BUNJAKOVEC 250 EUR
NOV OPREMEN STAN VO KISELA VODA PO SUPER CENA 240 EUR
NOV STAN KAJ CITY MALL 85 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione