Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

NOV NEVSELUVAN PRAZEN STAN VO AERODROM

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 13 Mar 14:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City Partner
NOV OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ MVR 400 EUR
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO STROG CENTA SO PARKING 250 EUR
OPREMEN DELOVEN PROSTOR KAJ GIMNAZ. JOSIP BROZ TIT 500 EUR
NOV OPREMEN STAN VO KOZLE KAJ OU.VLADO TASEVSKI 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава нов, празен до сега невселуван стан во Аеродром кај Американ Колеџ.
Станот располага со корисна површина од 70м2
- 3 соби
- 1 спрат со лифт
- сопствен паркинг
- парно греење
Цена: 220 евра
078/726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
  Online
078726229
Leaflet
City Partner
NOV NEVSELUVAN STAN VO SRCETO NA DEBAR MAALO 400 EUR
NOV MODEREN OPREMEN STAN VO KOZLE 55 000 EUR
NOV MODEREN STAN VO CENTAR KAPISTEC 300 EUR
NOV STAMBENO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KATOLICКА 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione