Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV ODLICEN STAN VO AERODROM KAJ BISER

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 09 Maj 08:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан во Аеродром на одлична локација кај т.ц Бисер.
Станот е на 4/7 спрат со лифт
- 67м2
- 2 спални соби
- дневен престој со трпезарија
- комплетно опремена кујна
- купатило
- балкон
- остава
- градско парно греење и клима уред
- аларм за безбедност
Цена 300 евра плус персонален данок
078/687-975
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
NOV PREKRASEN STAN VO CENTAR 250 EUR
NOV DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA 300 EUR
MODEREN STAN VO KISELA VODA 250 EUR
PREKRASEN NOV STAN VO KISELA VODA 330 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione