Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPREMEN STAN VO AERODROM

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 21 Gush 14:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City Partner
NOVI STANOVI VO GRADBA VO AERODROM 37m2 i 42m2 1 050 EUR
NOV PRAZEN STAN VO TAFTALIDZE GRAND PRESTIZE 250 EUR
EKSTRA STAN POZADI UNIVERZALNA 300 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN VO AERODROM 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава опремен стан во Аеродром, на одлична мирна локација во близина на бензиската Лук Оил.
Располага со корисна површина 48м2, на трети спрат со лифт.
- 1 спална соба
- дневен престој
- кујна
- купатило
- балкон
- паркинг простор
- градско парно греење
Цена: 200 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
STAN VO AERODROM KAJ CAPTIOL MALL 61 000 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN VO DEBAR MAALO KAJ APCE 270 EUR
NOV PRAZEN STAN VODNO SORAVIJA SO PREKRASEN POGLED 200 EUR
DELOVEN PROSTOR KAJ CESMA 12 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione