Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREKRASEN 4 SOBEN STAN VO NOVO LISICE

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 05 Korr 12:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City Partner
DVOSOBEN STAN SO MOZNOST ZA 3ta SOBA VO NOVO LISIC 50 000 EUR
LUKSUZEN STAN VO CENTAR 600 EUR
PREKRASEN STAN VO CRNICE 175 000 EUR
ODLICHEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA 240 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан во Ново Лисиче кај Т.Ц Лиса.
Станот располага со нов мебел
- 3 спални соби
- дневен престој со трпезарија
- комплетно опремена кујна
- купатило и гостински тоалет
Цена 350 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
ULTRA LUX STAN VO STROG CENTAR 550 EUR
KOMPLETNO UBAVO OPREMEN STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR
NOV STAN VO NOVO LISICE 200 EUR
NOV LUXUZEN STAN VO KOZLE 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione