Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENOVIRAN DVOSOBEN STAN VO AERODROM NOVO LISICE

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: IMPULS AGENCIJA 11 Shk 12:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
* ШИФРА 4819
Импулс агенција за недвижности издава двособен комплетно реновиран стан со нов мебел во Аеродром, Ново Лисиче.

- 50м2, 2 соби (дневна, спална)
- бања + тераса
- 6-ти кат со лифт
- Греење на централно градско парно
- Комплетно опремен

- цена 200еур + режиски трошоци

☎️ Дејан 075 424 130
Сара 070 274 423
Импулс агенција за недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
DVOSOBEN STAN 55m2 VO STROG CENTAR 1 200 EUR
EXTRA LUX STAN VO AERODROM 300 EUR
Se izdava deloven prostor od 250-1500m2 vo Centar 0 EUR
TROSPOBEN STAN VO STROG CENTAR GRADSKI ZID 89 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione