Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renoviran i namesten stan vo Aerodrom

12 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Beti 03 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Се изнајмува комплетно реновиран стан на петти кат во близина на Капитол во Аеродром. Станот има дневна, трпезарија, кујна, спална, купатило и остава. Опремен е со комплет мебел, ТВ, шпорет, фрижидер, машина за перење, клима...
Në fillim