Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55M2 VO LISICE

190 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 15:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава нов двособен стан со површина од 55м2 во населба Лисиче позади црквата во изградба (транспортен центар).
Станот располага со дневна соба, една спална соба, трпезарија, кујна, купатило и балкон.
Станот поседува и добро уреден двор.
Погоден е за живеење, но и за канцеларија или школо.
Се преферира подолг период на изнајмување.
Се наоѓа на приземје во зграда од 7 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 2,5
Квадратура: 55 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Празен
Лифт: Да
Година на градба: 2007
Година на реновирање: 2017
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: бул. Видое Смилевски Бато

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1068

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione