Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO AERODROM

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 19 Shk 11:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава двособен стан 60м2 во Аеродром.
Станот е комплетно наместен и располага со дневна соба, кујна, спална соба, купатило и балкон. Станот се наоѓа во зграда на приземје од вкупно 8 ката. Зградата нема лифт. Станот има сопствен двор.

Број на соби: 2
Квадратура: 60 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Година на реновирање: 2014
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: бул. Јане Сандански

Цена на изнајмување: 250 ЕУР / месечно

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 01.03.2018 год

ШИФРА 1100

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione