Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 2 soben stan do T C Biser vo Aerodrom

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Sonja 04 Sht 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava 2-soben stan vo Aerodrom, vednas do TC Biser, 2/4, istocna orientacija, so centralno parno, na mirna lokacija, so pogled na park I zelenilo. Idealen za studenti ili semejstvo.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione