Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 59м2 ВО АЕРОДРОМ

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 02 Dhj 16:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава 3-собен стан 59м2 во Аеродром, кај поликлиника Јане Сандански. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Сенаоѓа во зграда на 6/7 ката. Зградата има лифт.

ШИФРА 6481

Доколку го барате идеалниот стан контактирајте не веднаш за да ви спремиме бесплатна понуда на станови според ваше барање.

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione