Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 11 Maj 15:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava odlicno namesten stan na prvi kat vo Skopje na ul. Vladimir Komarov vo neposredna blizina na zeleznickata stanica. Vednas pred zgradata ima prekrasno ureden park sto go pravi stanot so siroko otvoren pogled i prijaten i miren ambient za ziveenje. Jugoistocnata orientacija i odlicnata izolacija gi sveduvaat trosocite za greenje na minimum. Oddalecenost od strogiot centar i univerzitetskiot kompleks (praven fakultet, ekonomski fakultet, filozovski fakultet, filoloski fakultet) e na samo 10 minuti pesacenje.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5256

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://www.facebook.com/pages/Nova-Group-Real-Estate/1533807366878852?pnref=lhc
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Në fillim