Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 82m2 VO NOVO LISICE

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 18 Mar 12:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава трособен стан со површина од 82м2 во населба Ново Лисиче на бул.Видое Смилевски - Бато.
Станот се издава наместен и располага со две спални соби, дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 5 кат во зграда од 5 ката со лифт и гледа на југозападна страна.
Греењето е централно или на струја, по избор.

Број на соби: 3
Квадратура: 82 m²
Греење: Централно
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југозапад
Адреса: бул. Видое Смилевски - Бато

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3999

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione