Se izdava celosno namesten stan od 57m2

Jepet me qera nga: Snezana 07 Qer 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: БУЛ.Трета Македонска Бригада бр.43
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Aerodrom, Shkup
Станот се наоѓа во општина Аеродром, спроти факултетот American college, во близина на Тинекс. Станот е на петти кат, целосно наместен. Има дневна, бела трпезарија со висок сјај. Приклучена е кабловска и интернет. Приклучено е и парно. Високосјајна бела кујна со бела техника. Има и машина за перење алишта.
Спалната има два кревета кои по желба може да се спојат во брачен кревет, има и плакар.
Станот е слободен од 01.07.2018.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim