Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA CHETIRISOBEN STAN VO AERODROM

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 03 Tet 17:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 240 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shifra: P-50837
Se izdava chetirisoben stan vo Aerodrom vo blizina na Biser i Capitol, 65m2 na 2ri kat so centralno parno greenje. Stanot raspolaga so mal dneven prostor so kujna, i tri spalni sobi. Stanot e skromno opremen, vo ednata spalna ima brachen lezhaj a vo drugite dve po eden edinechen. Stanot e vselliv od 01 Oktomvri 2016.
Cena: 200 evra + mesechni troshoci.
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 53m2 VO TAFTALIDZE 1 280 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN OD 40m2 VO KISELA VODA 0 ЕУР
RENOVIRAN STAN VO DEBAR MAALO 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione