Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 37m2 KAJ MAJCIN DOM

130 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 20 Qer 11:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
SE PRODAVA GARSONJERA 41M2 VO CENTAR KAJ KATOLICKA 1 100 ЕУР
Nova garsonjera 35m2 vo Taftalidze 1 1 150 ЕУР
TROSOBEN 67M2 SPROTI MASINSKI -KARPOS 2 45 000 ЕУР
Se izdava stan od 60m2 vo Karpos za 3ca studenti 210 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплет опремен двособен стан во близина на Мајчин дом со површина од 37м2 на 5-ти кат со лифт и централно парно, шифра 3719
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Агенцијата за недвижности "Tea Home" ви нуди голем избор и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл. Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
02 30 60 557
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ RAMSTORE 1 150 ЕУР
ODLICEN NOV TROSOBEN 66M2 STAN VO CENTAR 1 250 ЕУР
Nov trosoben stan 65m2 voTaftalidze 1 1 150 ЕУР
NOV TROSOBEN 53m2 STAN VO KOZLE 57 000 ЕУР
Në fillim