Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 19 Shk 09:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AGENCIJA FAMILY HOUSE IZDAVA KOMFOREN DVOSOBEN STAN NA PRIZEMJE VO AERODROM,POZADI RUDARSKI INSTITUT I VERO.SOLIDNO NAMESTEN.STANOT E NA PRIZEMJE SO UBAVO DVORCE GREENJE NA STRUJA.SE IZDAVA NA VRABOTENI NA PODOLG VREMENSKI PERIOD
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Family House
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM KARSI 3 BISERA 12 300 MKD
Se izdava trosoben polunamesten stan vo Kozle 200 EUR
Family House izdava odlicen stan vo Centar 400 EUR
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione