Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

Jepet me qera nga: Dusko 29 Maj 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
De izdava dvosoben stan od 52 m2, vo naselba Aerodrom, so dnevna, trpezarija, kujna, spalna, kupatilo so wc, terasan, 5-ti kat, namesten, so lift, parno, odlicna lokacija, vo blizina na majcin dom I hotel Rusija,
Leaflet
Në fillim