Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO MICHURIN

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 01 Sht 13:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-50075
Se izdava dvosoben stan vo Michurin vo neposredna blizina na shkoloto Blazhe Konevski, 65m2 na 4ti kat od 5. Stanot raspolaga so prostran, komforen dneven prostor so trpezarija, odvoena kujna i edna spalna soba. Stanot e kompletno opremen.
Cena 250evra+mesecni trosoci.
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE 300 EUR
SE IZDAVA NOV STAN VO NOVO LISICE 350 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 2 250 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 300 EUR
Në fillim