Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava ednosoben stan pozadi Tobako 2

190 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Oliver 18 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава нов еднособен стан на 5ти кат во зградата позади Тобако 2 во Аеродром. Станот е комплетно опремен, има централно греење и ниски режиски трошоци. Истиот не поседува паркинг простор.
Една кирија депозит.
Без агенции!
Leaflet
Në fillim