Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava ednosoben stan vo Aerodrom

0 EUR

Jepet me qera nga: Светлана Станкова Dje 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава еднособен стан во трговскиот центар Скопјанка четврти кат, со лифт, парно греење, опремен со елементи од куја.
Тел.контакт 075 458 346 Миро
Светлана Станкова
075458346
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione