Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava ednosoben stan vo Novo Lisice

0 EUR

Jepet me qera nga: Simon 14 Gush 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава еднособен наместен стан во Ново Лисиче на одлична локација
Leaflet
Në fillim