Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera od 1 mart

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: jovica 10 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
izdavam garsonjera 32 m2 vo micurin do nova zeleznicka ,avtobuska stanica, namestena od 1 mart.
Leaflet
Në fillim