Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera od 25m2 vo Aerodrom

140 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Љупчо Горчески 03 Shk 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Наместена гарсоњера со парно на 3-ти кат/4 со лифт во Аеродром кај слаткарница Палма.
Љупчо Горчески
078448840
Në fillim