Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera vo Aerodrom

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 26 Gush 22:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Agencija Sonce izdava namestena garsonjera vo Aerodrom vo blizina na poliklinikata vo ponova zgrada so povrsina od 30m2 na 4kat.
Cena 150e
kon tel 070/787-127 070/739-868
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Kuka Dukan vo Turska Carsija top cena 45 000 ЕУР
Se izdava garsonjera Centar 30m2 karsi glavna post 160 ЕУР
Se izdava prekrasen kat od kuka na Vodno 1 000 ЕУР
Se izdava kat Taftalidze 3 spalni 450 ЕУР
Në fillim