Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava komplet namesten stan vo Aerodrom

0 MKD

Jepet me qera nga: Билјана 16 Tet 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплет наместен трособен стан во Аеродром, со клима, парно, со 3 тераси, на 2 кат. Бесплатен паркинг. Со поглед на Вардар, во близина на хотел Русија. Веднаш вселив. Цена по договор.
Билјана
071386776
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione