Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kompletno namesten stan vo Novo Lisice

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Daniela 29 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava kompletno namesten stan.Opremen so nova bela tehnika, televizor i slicno. Se naogja vo Novo Lisice, stanot e 68m2, so dve spalni sobi,dnevna soba so tarpezarija, kujna, kupatilo.
Stanot e na 3 kat, ima lift.
Leaflet
Në fillim