Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN TROSOBEN STAN

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ЛИДЕР 11 Sht 19:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ЛИДЕР
NAMESTEN STAN CENTAR ZELEN PAZAR 70m2 200 ЕУР
TROSOBEN STAN MICURIN VTOR KAT 69 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO NOVA ZGRADA CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN ZA TRI STUDENTI 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO OSTROVO VO BLIZINA NA RED KAFE, SO POVRSINA OD 68M2, RASPOLAGA SO DNEVEN PRESTOJ, DVE SPALNI SOBI, ODVOENA KUJNA, TRPEZARIJA, BANJA, DVA BALKONI, SO CENTRALNO GREENJE
POVEKE INF NA 078/267-327
ЛИДЕР
Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба. Со Лидер агенција за недвижности-Скопје, добивате ваш личен водич во недвижниот имот кој нуди професионална,сигурна,безбедна,квалитетна, и брза реализација.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.40 лок.1 Tregoje në hartë
078-439-120
Leaflet
ЛИДЕР
STAN KOMPLET OPREMEN SO NOV MEBEL KISELA VODA 54 000 ЕУР
DVOSOBEN POZADI SIMPO 200 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN KISELA VODA 250 ЕУР
NOVI STANOVI OD 45,9m2 VO AERODROM 1 080 ЕУР
Në fillim