Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kopletno namesten stan vo Aerodrom

0 MKD

Jepet me qera nga: Milan 16 Nën 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплетно наместен стан на приземје.Во непосредна близина на железничка станица .Има подрум и голема тераса.Реновирана фасада со термоизолација.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione