Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Slobodanka Despotovska 10 Korr 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
se izdava luksuzen stan, so dve spalni so dve kupatila so golema dnevna kujna terpezarija, so tarasa 12 kvadrati zatvorena kako soba, so klima televizori vo site sobi, luksuzno namesten
Slobodanka Despotovska
079 265 994
Leaflet
Në fillim