Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava moderno opremen stan

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ceca 01 Qer 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam dvosoben stan so nov mebel vo RC Aerodrom na 1 kat nov namestaj pogoden za bracen par
071 293 775
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione