Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten dvosoben stan na atraktivna lok

0 MKD

Jepet me qera nga: Kristina 02 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Se izdava dvosoben namesten stan vo blizina na Transporten centar ( nova Zeleznicka stanica), pogoden za 3 studentki.Tel.za Kontakt 075 675 560.
Kristina
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione