Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Zane 10 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot e kompletno namesten,so izdvoena spalna,na prizemje so dvor.Vo cenata vleguvaat i site smetki.Potrebno e uplata eden mesec unapred plus mesecna uplata sekoj mesec najdocna do 5ti.Sloboden od 5ti januari.
Leaflet
Në fillim