Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Lisice

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Сузана 05 Tet 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплетно наместен стан во лисиче ,со централно парно и по поволна цена
Сузана
070275420
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione